O strefie.

 „Dom” na moim blogu to nasza prywatna przestrzeń, zamknięta ścianami, ale otwarta na nasze potrzeby.
 Ważna jest dla mnie współpraca. Piszcie do mnie, pytajcie. Dzięki temu postaram się dostosować tematy do Waszych potrzeb. Jeśli nie mam wiedzy na zadany temat postaram się ją zdobyć i tutaj rzetelnie opracować.
Dlaczego „STREFA DZIENNA”? Jestem zwolenniczką funkcjonalności i ergonomi nade wszystko. Piękne wnętrze traci swój urok kiedy jest trudne i niewygodne do mieszkania. Dlatego tak ważny jest najpierw układ stref naszego domu, jego ergonomia dopasowana do potrzeb lokatorów, wybór użytecznych materiałów, których tak wiele na rynku, a na końcu kolorystyka, meble i dodatki. W internecie jest wiele blogów inspirujących z przepięknymi zdjęciami i często pomysłowymi rozwiązaniami. Nie chcę tego schematu powtarzać, ale będę się do nich odwoływać, bo mimo to, że interesuje mnie to co praktyczne, funkcjonalne i dobrze wykonane to wartości estetycznej nie odrzucam.

strefa dzienna

Postaram się porównywać dostępne materiały tak aby po przez wypisanie wad i zalet łatwiej było podjąć decyzję.
Mieszkam w Krakowie toteż tutejsze salony wnętrz odwiedzam. Chciałabym się podzielić tym co wyszukam i tym co jest warte zakupu. Coraz częściej jednak korzystamy ze sklepów internetowych. Posiadają ofertę czasami bogatszą i bardziej dostępną. Ja wolę przed zakupem towar zobaczyć i dotknąć. W urządzaniu wnętrz ważne są często kolory, a nasze monitory nie oddają rzeczywistych barw. Mimo to postaram się podzielić tym co znajdę atrakcyjnego w e-sklepach.
Fakt, że nie jestem architektem wnętrz tylko projektantem nie zwalnia mnie z obowiązku znajomości wielu przepisów prawnych i norm budowlanych. Będę do nich sięgać tak aby na przykład pomóc niektórym wyburzać ściany zgodnie z prawem i normami budowlanymi.
Blog wypełnią zdjęcia, wizualizacje oraz zestawienia materiałów w formie fotograficznej.
Zależy mi aby każdy post był rzetelnie przygotowany dlatego proszę o cierpliwość.
Zapraszam.

One response to “O strefie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s